QNB Finansbank KrediGo ile Kredin Anında Cebinde Olsun

QNB Finansbank KrediGo ile Kredin Anında Cebinde Olsun

0 68

Nakit ihtiyacınızı anında karşılamanızı sağlamak için QNB Finansbank’ın sunduğu kefilsiz kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Kefilsiz kredi veren bankalardan QNB Finansbank yapmış olduğu yeni kredi kampanyasıyla QNB Finansbank müşterisi olun ya da olmayın kolayca kredi kullanmanıza olanak veriyor. Yapmanız gereken yalnızca KrediGo uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve kredi başvurusunda bulunmak. Bankanın yapmış olduğu kredi kampanyası sayesinde hangi bankanın müşterisi olduğunuz önemli değil. QNB Finansbank’ın güvenli mobil uygulamasını indirdiğinizde, KrediGo üzerinden belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu seçeneği karşınıza gelecektir. Başvurunuzu yaptıktan sonra onay kısa sürede cep telefonunuza gelecek ve QNB Finansbank’ta hesabınız varsa paranızı hemen çekebileceksiniz. QNB Finansbank’ta hesabınız olmaması durumunda onaylanan kredinizi kullanmak için size en yakın bir şubeye uğramanız yeterli olacaktır.

KrediGo Nedir?
KrediGo bir mobil uygulamadır. Cep telefonunuza indirdikten sonra QNB Finansbank kredinizle ilgili tüm detaya buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nakde ihtiyaç duyduğunuzda KrediGo’yu kullanarak istediğiniz kredi tutarını belirlemeniz ve kredi başvuru formu foldurmanız kredi kullanmak için yeterli olacaktır. Kredi kullanmadan önce bankanın sunduğu kredi imkanlarıyla ilgili taksit, faiz ve geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Kredilerle ilgili aklınıza takılan bir soru olduğunda Kredi Doktorum isimli alandan sorunuzu yöneltip cevap alabilirsiniz.

KrediGo kullanarak kredi başvurusu onaylandığında aylık faizler başvuru sahibinin kredi skoruna göre değişkenlik gösterecektir. 30.000 TL değerinde kredi kullanmak isteyen kişiler yüzde 1.09, 1.29, 1.44 ve 1.59 gibi değişken faiz oranlarından birinden yararlanacaktır. 48 ay vadeli olan kredilerden 157.5 TL kredi tahsis ücreti de alınmaktadır. Kullanacağınız kefilsiz kredi için hayat sigortası yapma zorunluluğu da vardır. Hayat sigortanızı banka dışından bir sigorta şirketiyle anlaşarak yapmanıza da olanak tanıyon bankaya düzenlenen sigortanın ibraz edilmesi gerekiyor.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.