Fatih Erbakan aşı yaptırmayacağını açıkladı

0 49

Cumartesi günü aşı karşıtları Maltepe’de miting düzenlerken rahmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da aşı karşıtlarının liderliğine soyundu.
Fatih Erbakan partisinin Konya’daki çalışmaları kapsamında basın mensuplarıyla bir araya gelen Erbakan, burada gazetecilerin soruları yanıtlarken basın mensuplarının aşı konusundaki sorularına da ,”Aşı olmadım, olmayı da düşünmüyorum.” cevabını verdi.
“Şüphelendiğimiz birçok açık nokta var.” diyen Erbakan, daha önce ortaya çıkan diğer griplerde birçok fiyaskolar yaşandığını söyledi.
Basın mensuplarına açıklamalarına devam eden“ mRNA teknolojisiyle ilgili ise, “mRNA demek insanın hücre çekirdeğine girmek demektir. Yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir.” ifadelerini kullandı.
Fatih Erbakan aşı konusunda tavırlarının net olduğunun altını çizerek aşı olmadığını ve olmayı düşünmediğini ifade ederek “Bir defa bu aşıları üreten firmaların, bununla birlikte Dünya Sağlık Örgütü ve bu konuyu dünya çapında gündemde tutan küresel güçlerden Milli Görüşçüler olarak şüphe duyuyoruz. Biz pandeminin başında bir demeç vermiştik. O zaman demiştik ki bu virüs siyonizmin amaçlarına hizmet edecek. Şu anda da aynı endişemiz devam ediyor. Bu konuda birçok fiyaskolar yaşandı. Bu aşı yüzünden yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir.” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.