Eşi ve 1,5 yaşındaki oğlunun üzerine kolonya döküp yaktı

0 43

İzmir’in Menderes ilçesinde meydana gelen olayda Ömer E. Veysi adlı kişi 21 yaşındaki eşi Fatma E. ve 1,5 yaşındaki oğlu Ömer E.,’yi darp etti. Ömer E. Veysi hakkında yaralama, hırsızlık, uyuşturucu bulundurmak gibi birçok suçtan tutuklu bulunurken Pandemi dolayısıyla 4 ay önce şartlı tahliye edildiği öğrenildi.

Olay günü bir markette çalışan eşi Fatma E.’nin öğle yemeği için eve gelmemesi üzerine kıskançlık krizine giren Ömer Veysi E. eşinin çalıştığı markete giderek eşini market içinde darp ederek zorla eve getirdi. Eşini evde darp etmeye devam eden Ömer Veysi E. daha sonra eşi ve oğlunun üzerlerine kolonya dökerek ateşe verdi.

Minik çocuğun ve annenin acı feryatlarını duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yaparken vücutlarında ağır yanıklar oluşan anne ve oğlu, ambulansla Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılıp tedavi altına alındı.

Hastanede polis tarafından ifadesine başvurulan Fatma E.’nin olayın yanlışlıkla olduğunu söylemesine rağmen polisler anneyi biraz sıkıştırdıklarında . eşi tarafından tehdit edildiği için korkup o şekilde verdiğini belirtti.

Genç kadının ifadesini değiştirmesinin üzerine polis, saldırgan eşi dün gözaltına aldı. Eşini daha önce de kıskandığı için darbettiği ileri sürülen Veysi E., Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Ömer Veysi E. emniyette yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.