Realme’nin tarafından üretilen C21 modelindeki ilk yerli üretim cihaz Türkiye’de

Realme’nin tarafından üretilen C21 modelindeki ilk yerli üretim cihaz Türkiye'de

0 70

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda raflarda yerini almaya başlayan realme şirketinin ilk yerli üretimi olarak öne çıkan realme C21 modelinin 4-64 GB’lik bir versiyonu, 30 Eylül tarihi içerisinde Turkcell mağazaları üzerinde satışa sunulmaya başlandı.

Dünya üzerinde en hızlı büyüme gösteren akıllı telefon markalarından biri olarak öne çıkan realme, ilk yerli modeli ve aynı zaman içinde dünya üzerindeki ilk TÜV Rheinland Yüksek Güvenilirlik Sertifikası bulunan en iyi giriş segmentindeki akıllı telefonu realme C21 modelinin 4-64 GB’lik özel versiyonu Turkcell’e özel ve sürpriz kampanyasıyla beraber tüketicilerin beğenisine sunulmuş oldu.

Türkiye içerisinde üretilmiş olan ve realme şirketinin ilk yerli üretimi olmasından dolayı da dikkatleri çekmeyi başaran realme C21 modeli, gelişmiş özelliklerinden dolayı realme şirketinin var olan çıtasını da bir üst seviyeye taşımış oluyor.

Ülkemiz için özel ‘‘Dem Siyahı’’ renginin yanı sıra ‘‘Boğaz Mavisi’’ rengi olmak üzre iki tane değişik renk seçeneği bulunmakta olan realme C21 modeli, Turkcell’e özel 245 Türk Lirası x 12 ay kampanyasıyla beraber çok iyi bir giriş segment akıllı telefon arayışı bulunanlar için ideal seçim olarak öne çıkacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.